افزونه Elementor pro – المنتور

در , ,
خرید

Choose Your Desired Option(s)

خرید

افزونه المنتور حرفه ای ترین افزونه صفحه ساز وردپرس

افزونه Elementor Pro یک صفحه ساز حرفه ای برای وردپرس هست که شما رو از داشتن هر نوع صفحه ساز بی نیاز میکنه.

شما میتونید برای خرید و دانلود این افزونه و همه افزونه های جانبی المنتور به سایت تخصصی المنتور یعنی المنتورفا مراجعه کنید.

(افزونه المنتور در سایت فقط برای درجه دار ها در پکیجشون در دسترس هست)

صفحه ساز المنتور این امکان رو به شما میده تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی روی طراحی و تغییرات همه قسمت های سایتتون کار کنید. افزونه المنتور یه ویرایشگر دیداری هست، یعنی مستقیما هر چیزی که قراره تو سایتتون نمایش بده رو میبینید واصطلاحا به صورت زنده ویرایش میکنید.

طراحی فوتر و هدر با افزونه Elementor

دیگه قالب های یکنواخت و غیر قابل شخصی سازی برای هدر و فوتر های قالب ها رو فراموش کنید. به راحتی و مثل طراحی صفحات معمولی میتونید هدر و فوتر سایتتون رو طراحی کنید. و از اون مهمتر اینکه میتونید به هر تعداد که خواستید با افزونه المنتور هدر و فوتر طراحی کنید و اونها رو برای صفحات مختلف تعریف کنید. المنتور یک افزونه وردپرس کامل برای طراحی سایته.

طراحی قالب کامل با صفحه ساز المنتور!

شما برای ساخت قالب با المنتور احتیاج به دانلود افزونه المنتور پرو دارید. با این کار شما به قسمتی به نام پوسته ساز دسترسی پیدا میکنید که میتونید صفحات مختلف سایت رو به وسیله این قسمت طراحی کنید. ساخت صفحه با المنتور بسیار دلنشین و راحته. میتونید صفحات پست ها، دسته بندی ها، محصولات و هر صفحه دیگه ای به راحتی طراحی کنید و قالب اختصاصی خودتون رو داشته باشید. برای این کار میتونید از قالبی که خود المنتور ارایه کرده استفاده کنید. پس با خیال راحت به طراحی قالب اختصاصی خودتون بپردازید.

ساخت صفحه های ووکامرس با افزونه Elementor

افزونه المنتور پرو یک افزونه صفحه ساز وردپرس حرفه ای هست و با نصب اون ویجت هایی برای طراحی صفحات ووکامرس در دسترس شما قرار میگیره. به وسیله این ویجت ها میتونید صفحات محصول رو همونطور که خودتون دوست دارید طراحی کنید. به وسیله این ویجت هت میتونید صفحه فروشگاه و صفحات دسته بندی هاتون رو هم به صورت کامل شخصی سازی کنید.

قالب های آماده المنتور در صفحه ساز حرفه ای وردپرس

قالب های اماده المنتور در قسمت های مختلفی برای طراحی به کمک شما میان. در هنگام ساخت صفحه با المنتور میتونید از بلوک های آماده و طراحی شده برای قسمت های مختلف صفحه استفاده کنید، مثل خبرنامه، هدر، فوتر و قسمت های دیگه. حتی در بین قالب های المنتور صفحات کامل طراحی شده هم وجود دارن که با کنار هم گذاشتنشون میتونید یه سایت کامل داشته باشید.

دانلود افزونه المنتور فارسی

شما بعد از خرید افزونه elementor pro میتونید اقدام به دانلود افزونه elementor کنید که به صورت 100% فارسی توسط تمستان تهیه شده.

لیست کامل همه افزونه های تمستان رو هم میتونید تو برگه دانلود افزونه وردپرس ببینید.

خرید

0 Sale

Share Now!

Share Your Valuable Opinions